Jak interpretować wróżby sms?

Usługi świadczone przez wróżki bardzo często traktowane są jak antyczna wyrocznia – wiele osób traktuje pozyskane tą drogą informacje w sposób dosłowny.

Wbrew pozorom jest to niewłaściwy kierunek działania – wróżba, bez względu, czy udzielana podczas bezpośredniego spotkania, czy drogą internetową lub poprzez sms, to przede wszystkim wskazówka, rada, alternatywa, która daje obraz konkretnej sytuacji, wskazując możliwe kierunki działania, ostateczna decyzja zawsze należy do osoby korzystającej z usług wróżbiarskich.

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszy się wróżka sms, czyli wróżby udzielane za pośrednictwem krótkich wiadomości tekstowych. Co prawda wiele osób traktuje tę alternatywę z przysłowiowym przymrużeniem oka, jednakże rzeczywistość dowodzi, że w wielu przypadkach są to działania przynoszące pożądane efekty.

Analizując tę kwestię warto podkreślić,  że wróżby sms mają charakter bardzo ogólny. Fakt ten w dużej mierze wynika z ograniczeń w zakresie ilości znaków. Zadaniem wróżki jest wyłonienie przysłowiowej esencji, a co za tym idzie, wskazanie optymalnego kierunku działania.

Warto także pamiętać, że wróżka to nie wyrocznia – jest to jedna z alternatywnych możliwości, pozwalająca danej osobie na zmianę lub modernizację własnych działań czy planów, celem uzyskania optymalnych efektów.

Dobra wróżka powinna przedstawiać informacje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla odbiorcy, motywując dana osobę do samodzielnego działania i podejmowania decyzji.  Dla wielu osób jest to duchowe wsparcie, pomoc porównywana z działaniami doświadczonego terapeuty i bez wątpienia jest to najlepszy kierunek działania.

Bonifacy